Pronájem jachty

Řecko

Rozmanitost řeckého pobřeží nám stále bere dech, ať je to pohodová plavba okolo Rhodosu, přejezd z Athen na Milos a plavba Kykládami, Jonské pobřeží.. Každá oblast má svá specifika a svoje kouzlo. Pojďte ho prozkoumat na palubách plachetnic a katamatánů! Ač Řecko nemá tak velkou síť velkých jachetních přístavů, nabízí klidné hluboké skanaté zátoky, čisté moře a typickou řeckou pohostinnost. Nejoblíbenější přístavy s charterovými jachtami jsou v Athenach, Lefkadě a na Rhodosu, krom toho se dá půjčit loď na Volosu, Skopelosu, možností je opravdu mnoho!

Pronájem jachty

Chorvatsko

Chorvatsko patří jednoznačně k nejoblíbenějším jachtařským destinacím. Rychlá dostupnost autem, pohodové plavby mezi množstvím kouzelných ostrůvků, dobré jídlo a perfektní zázemí marín. Nabídka voných jachet je opravdu velká a vybrat se dá po celém pobřeží - od Puly až po Dubrovník na Vás čekají luxusně vybavené nové lodě, i dobře servisované starší a kvalitní kousky. Katamárány Bali, nové Lagoony 42, Dufoury 470 s grillem, to jsou letošní největší trendy v rezervacích. Vyberte si ještě dnes z nejlepší nabídky volných plachetnic a katamaránů.

Pronájem jachty

Itálie

Lipary, Sardinie, pobřeží Toskánska - to jsou nejvyhledávanější jachtařské destinace v Itálii. Ta nabízí velmi různorodý mix pobřeží, ostrovů

Pronájem jachty

Thajsko

Thajsko se po dvou letech konečně otevřelo a my můžeme rezervovat lodě z oblíbeného Phuketu. 

Pronájem jachty

Karibik

Destinace Karibik