Informace

Dovolená na lodi

 

slečny na jachtěTi z Vás, kteří ještě neokusili chuť ranního plavání v průzračné vodě a následnou chuť čerstvé kávy, nepoznali opravdový odpočinek na dovolené. Není kam spěchat, čas určuje jen východ a západ slunce a stres denního shonu zůstal daleko na břehu. Věřte, že jinou dovolenou už nikdy nebudete chtít.

 

Nejkrásnější je, že tento luxus pohody, okořeněný dobrodružstvím ze samotné plavby, potápěním a krásou divoké přírody je dostupný pro každého. Ceny pronájmu lodí se hlavně v Chorvatsku pohybují na stejné hladině jako pronájem apartmánu či ubytování v hotelu. Navíc lze ušetřit velké částky za pronájem lodi s větším předstihem nebo naopak 2-3 týdny před plavbou viz. First minute. Přitom nejste vázáni na jedno místo a můžete prožít dovolenou plnou zážitků a dobrodružství nebo pohody a relaxace. Dovolená na lodi se ubírá tempem, které si stanovíte. Když se přižene vítr a bouřka :-), pak rychleji.

 

Proč na jachtu s námi?

  • • Ke každé plavbě s naším kapitánem máte možnost si udělat kapitánský kurz, bez nutnosti jet na specializovaný kurz.

  • • Máme dlouholeté zkušenosti a o své zákazníky se staráme i po ukončení dovolené v podobě slev na další rok nebo až 50% slevu na loď v tomtéž roce.

  • Garantujeme lepší cenu než konkurence. Pokud najdete u konkurence lepší cenu než nabízíme my v katalogu lodí kontaktujte nás a my se Vám pokusíme nabídnou lepší cenu nebo lepší podmínky.

 

Pokud máte touhu zkusit něco nového a nemáte patřičná oprávnění nebo ještě nemáte dostatek zkušeností k vyplutí s lodí z přístavu, ani to není překážkou. Naši zkušení kapitáni se o Vás postarají a navíc se můžete připravit na zkoušky. Jediné co musíte udělat je vybrat si volnou loď. Plán plavby si samozřejmě určujete Vy, kapitán jen schválí zda je to možné časově. Z pravidla se vracíte do místa vašeho vyplutí. Nemáte partu se kterou by jste vyrazili? Rádi Vás seznámíme s partou přátelských lidí.

jachta zapád slunce

 

Zároveň dovolená na lodi poskytuje úplný standard, na který jste zvyklí z apartmánů. Lodě jsou vybaveny sprchou, sociálním zařízením, plně vybavenou kuchyňkou. Kajuty jsou vybaveny plnohodnotným lůžkem, odkládacími prostory, lampičkou. Dominantou každé lodi je pak jídelní stůl kde se posádka schází nejen k obědu a večeři.

 

Nezbývá než Vám popřát dobrý vítr v plachtách a hodně krásných zážitků s přáteli. Pro rezervaci lodi si vyberte z našeho katalogu lodí nebo nás kontaktujte na info@aquadino.cz a my Vám vytvoříme nabídku šitou na míru.

Bavaria záďVideo report z dovolené na jachtě

Jedna naše parta svoji výpravu řádně natočila. Proto doporučujeme shlédnout následující mini seriál všem zájemcům o dovolenou na jachtě. Hlavně těm co jsi ještě neprožili vlastní. Najdete ho zde.


Naše nabídka

 

 

KONTAKT

Michal Sehnoutka

Petra Sehnoutková

Jana Perović

Lucie Valášková

 

 

 

 

 

mobil: +420 774 736 627

email: info@aquadino.cz

skype: aquadino.cz

 

Kontaktní formulářFultextové vyhledávání
* Povinné pole