Jazykové kurzy


Týdenní plavba s intenzivní výukou angličtiny

Kurzy anglického jazyka a konverzace v angličtině jsou pod vedením Mgr. Kateřiny Trdlové. Lektorky, která dlouhodobě spolupracuje s významnými českými firmami v pozici překladatelky, tlumočnice, ale zejména lektorky anglického jazyka pro začátečníky, pokročilé, i velmi pokročilé studenty a to v okruhu angličtiny obchodní, bankovní, ale i běžné konverzační.studentka

 

Kurzy pod vedením této lektory patří mezi ty, které jsou „šité na míru“ zákazníkovi. Nemusíte hovořit jazykem plynule, stačí znát základy a dokážete se domluvit. Pokud jste naprostí začátečníci, díky aktivnímu intenzivnímu kurzu se Vám dostane základů jazyka, na kterých budete moci dále stavět. Jste-li velmi pokročilí, je jen na Vás jaká témata či okruh zvolíte pro konverzaci (doplněnou lehkou dávkou potřebné gramatiky).

 

Plavbu je možné pojmout i jako součást přípravy na přijímací zkoušky na VŠ, maturitu, certifikát z jazyka (certifikát není v ceně) …

 

Proč se učit na lodi? Nabízí se Vám jedinečná příležitost zcela využít volný čas. Uspokojit tělo i ducha, aniž by Vám v televizi utekl důležitý díl seriálu či neopakovatelný sportovní zápas, aniž by Vaše myšlenky byly přerušovány jakýmikoli povinnostmi, které jsou nerozlučně spojeny s každodenní rutinou.

 

Pro firemní týmy, skupiny managerů a „team buildingové“ semináře se zaměřením na angličtinu, znamená tento typ kurzu možnost jak oživit znalosti starší a načerpat nové při řešení modelových situací z různých oblastí lidské činnosti.

 

Ohlasy studentů:

Na lodi uprostřed širého moře nikdo z hodiny jen tak neuteče, lektorka  je v pohodě a hodiny jsou fakt zábavné. Vřele doporučuji.

 

Podrobné informace získáte na info@aquadino.cz


KONTAKT

Michal Sehnoutka

Petra Sehnoutková

Jana Perović

Lucie Valášková

 

 

 

 

 

mobil: +420 774 736 627

email: info@aquadino.cz

skype: aquadino.cz

 

Kontaktní formulářFultextové vyhledávání
* Povinné pole