TeambuildingBUDOVÁNÍ A ROZVOJ TÝMU

 

 

Připravíme pro Váš team / firmu plavbu speciálně na míru jak obsahově tak časově s využitím metody outdoor management training. Firemní akce bude probíhat poblíž chorvatského pobřeží. Plavbu zpestříme regatou, potápěčským výcvikem či atraktivními soutěžemi posádek. Aktivní odpočinek, společná kooperace, vzájemná závislost a společný cíl, to jsou hlavní body pod kterými si můžete představit teambuilding akci na jachtě.

 

 

 

REKREACE – ZÁBAVA – TRÉNINK – HODNOCENÍ - REKREACE

 

Plavba Vašeho teamu pod naším vedením kolektiv nejen prověří, ale i utuží. Bez spolupráce se na jachtě neobejdete a nedá se jednoduše vystoupit. Vše vedeme k vytvoření pevných vztahů mezi členy týmů. Máme dlouholetou zkušenost s budováním tradice teambuildingu metodou outdoor management training.

 

Outdoor management training

Umožňuje v náročném prostředí hledat řešení nestandardních úkolů. Nechat vyniknout individuální schopnosti členů a rozšířit manažerské schopnosti vedením týmů do funkčního celku.

 

Podrobné informace získáte na info@aquadino.czKONTAKT

Michal Sehnoutka

Petra Sehnoutková

Jana Perović

Lucie Valášková

 

 

 

 

 

mobil: +420 774 736 627

email: info@aquadino.cz

skype: aquadino.cz

 

Kontaktní formulářFultextové vyhledávání
* Povinné pole

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace