Jedu poprvé

Od poptání přes odražení od břehu k vrácení lodi (pro začátečníky)

Následující řádky jsou určeny pro ty z Vás, kteří nemají zkušenosti s dovolenou na jachtě ve středomoří. Proto tedy předpokládejme, že s Vámi jede jeden z našich ostřílených kapitánů.

 

  • 1. Loď z naší nabídky si můžete vybrat pomocí průvodce rezervací, v sekci pronájem lodí pomocí vyhledávání nebo z nabídky last minute. Pokud požadujete loď, která v katalogu není nebo si nejste jisti obraťte se na nás a my Vám s výběrem pomůžeme. Poptávku lze provést také telefonicky na čísle +420 775 380 593.

  • 2. Vybranou loď poptáte odesláním vyplněného formuláře na našich stránkách. My Vám na loď vytvoříme opci a obratem zašleme  smlouvu a crewlist (seznam posádky). Po podepsání resp. vyplnění a uhrazení zálohy je loď závazně rezervována a bude připravena na určené datum v přístavu.

 

  • 3. Dopravu na místo vyplutí si zajišťuje zákazník sám. Náš kapitán slouží jako průvodce a na místo Vás bude bezpečně navigovat. V případě letecké dopravy jede s Vámi nebo se s s ním setkáte na předem domluveném místě. V přístavu je možnost automobil zaparkovat na hlídaném parkovišti.

 

  • 4. V místě vyplutí Váš kapitán vše zařídí. Stačí za jeho asistence složit vratnou kauci, která slouží zároveň jako pojištění lodi.

 

  • 5. Vyplouvá se nejčastěji v sobotu v předem domluvený čas a následující sobotu se loď vrací. (za předpokladu plavby na 7dní)

 

  • 6. Po návratu do přístavu je loď zkontrolována a kauce vrácena.

 

 

 


Naše nabídka

 

 

KONTAKT

Michal Sehnoutka

Petra Sehnoutková

Jana Perović

Lucie Valášková

 

 

 

 

 

mobil: +420 774 736 627

email: info@aquadino.cz

skype: aquadino.cz

 

Kontaktní formulářFultextové vyhledávání
* Povinné pole