Speciální nabídka

Aktuální omezení

Letošní jachatřská sezona bude jiná - lepší!

Co nám léto přinese, nikdo nevíme.. ale doufáme v to nejlepší!

 

Ačkoliv jsme přišli o jarní jachting a o jarní kurzy, pevně věříme, že podzim už bude bez omezení a budeme na tyto měsíce jen vzpomínat.

 

Aktuálně se lodě už nepřerezervovávají - to znamená, že kdo má už přerezervaci hotovou, ta platí, nové už neprobíhají.

Termíny na červen jsou cenově velmi přijatelné, dost lodí zůstalo volných. Bohužel, lasty na podzim a něketré letní termíny už v tuto chvíli moc nejsou.

 

Aktuálně Chorvatsko otevřelo hranice 9.5. byl potvrzen průjezd Slovinskem, které zrušilo kontroly na hranicích.

Chorvatsko už netrpělivě vyhlíží tursity, ceny budou slušné a kvůli absenci američanů, rusů a dalších národností nás čeká opravdu prima jízda!

 

 

Řecko avizovalo otevření sezony na 15.6.

 

Při návratu do Čr po 15.6. nejsou žádné testy ani karanténa vyžadovány.

 

Vše se tedy vrací do normálu, sezona bude a bude skvělá!

 

 

 

 

 

Poprosili bychom Vás o trpělivost, není to teď pro nás úplně jednoduché, každou rezervaci musíme znova prověřovat, znova zpracovávat, ale to nám nevadí, jenom nám to občas trvá..

 

Za celou společnost Aquadino bychom Vám chtěli poděkovat za Váš pozitivní přístup. Za Vaši ochotu rezervace vyřešit. Jste pro nás hnacím motorem, protože vidíme, že opravdu na loď chcete, že se těšíte a ten elán na nás přenášíte i v této nelehké době. Tak ještě jednou velký dík!


 

 

 
Fultextové vyhledávání
* Povinné pole

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace