Speciální nabídka

Info sezona 2021

Rezervace na novou sezonu jsou v plném proudu!

Děkujeme všem klientům za spolupráci v sezoně 2020, nebyla pro nikoho jednoduchá. Odměnou nám byly Vaše pozitvní zprávy a krásné fotky z jachtařských destinací.

 

Jenom díky Vám jsme to všechno zvládli a vlastně i užili! Ač začátek sezony nevypadal vůbec dobře, realizovali jsme ještě větší počet charterů než v loňské a předloňské sezoně.

 

Ne vždy to bylo jednoduché, ale vše jsme zvládli a s  očekáváním hledíme vstříc sezoně 2021.

 

Už od listopadu se rozběhly rezervace, z rezervačních systémů vidíme, že opravdu některé týdny jsou, díky přesunům z minulého léta, skoro vyprodané.. nové lodě se prakticky nenakupovaly, sezona 2021 nás čeká standartní, chytnout last minute nebude už tak jednoduché, jako loni.

 

Ve spolupráci s Českou pojišťovnou Vám budeme schopní nabídnout pojistku Vašeho charteru na storno ve výši 100%, což bude v našem odvětví naprosto unikátní. Cena pojistky bude prvaděpodobně  4% z ceny pronájmu, tak věříme, že tento produkt bude letos opravdu hodně využíván. Zatím ladíme přesnou podobu tak, aby Vaše administrativní zátěž byla co nejmenší, abychom za Vás mohli pojistky sjednávat a pomáhat při případném plnění.

 

 

 

Tak AHOY nová sezono 2021, ať máš dobrý vítr!!
Fultextové vyhledávání
* Povinné pole

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace