Speciální nabídka

Info sezona 2022 + možnost 100% pojištění

Rezervace na novou sezonu jsou v plném proudu!

Děkujeme všem klientům za spolupráci v sezoně 2021, zase neproběhla úplně "standartně"

 

Prakticky nastala naprosto patová situace, kdy od začátku srpna bylo v Chorvatsku snad každé místo na lodi i na souši obsazené. Nebyly absolutně žádné last minute nabídky, nebyly žádné možnosti výběru. Sešly se tady rezervace z covid sezony 2020, které byly přesunuty na sezonu 2021 a samozřejmě minimální omezení života v HR  v důsledku covidu a velmi dobrá situace, která Chorvatsku zajistila zelenou barvu na semaforu téměř ve všech zemích EU.

 

Bohužel, po sezoně 2020 kdy nikdo nevěděl co se stane v cestovním ruchu, dost společností šetřilo během zimní údržby a bohužel to na některých lodích i od renomovaných společností bylo znát.

Pevně doufáme, že letos už se tomu budou věnovat lépe a že servis lodí bude odpovídat ceně.

 

 

Už teď se rozběhly rezervace, zatím na stránkách máme jen některé společnosti. Zatím je z čeho vybírat, rádi Vám ale u rezervace pomůžeme s výběrem, protože poslední dvě sezony ukázaly, že vybírat se prostě musí dobře a pořádně.

 

Co se týká rizik při využití včasné rezervace, zase musíme naštěstí potvrdit, že ani letos, kdy to ještě stále bylo dost komplikované, žádný náš klient nepřišel o zálohu, nebo plavbu, vždy se vše podařilo přesunout, nebo vyřešit.

 

I tak stále platí, že Vám můžeme pomoci zajistitpojistku na storno :

 

Ve spolupráci s Českou pojišťovnou Vám budeme schopní nabídnout pojistku Vašeho charteru na storno ve výši 100%, což  je v našem odvětví naprosto unikátní. Cena pojistky je  4,5% z ceny pronájmu.

 

Tato pojistka je možná sjednat jen k rezervacím přes AQUADINO

 

 

 

 

Tak AHOY nová sezono 2022, ať máš dobrý vítr!!
Fultextové vyhledávání
* Povinné pole