Destinace

Pronájem jachty Chorvatsko

 

Pronájem jachty v Chorvatsku stále vede prim, neváhejte tedy a navštivte Kornati, Krka, zastavte se na oblíbených ostrovech Hvar a Brač. I v Chorvatsku je stále co objevovat a na co se těšit! Chorvatsko vede v počtu jachet a stále se rozvíjející síť marín a bází nabízí vysoký standart služeb a technického zázemí. K pronájmu jsou pro Vás připraveny plachetnice, katamarány a motorové jachty jakékoliv délky a stáří!

 

Volné jachty k pronájmu v Chorvatsku

 

 

Pronájem jachty Řecko

 

Řecko se stává stále populárnější jachtařskou oblastí a i na našich stránkách naleznete spoustu dostupných jachet k pronájmu z Athen, Kosu, Korfu a dalších oblíbených řeckých bází! Jachting v Řecku je již pro trošku zkušenější jachtaře, ale není čeho se bát, Řecko se Vám odmění prázdnými zátokami, malebnými městečky a neskutečnou pohodovou atmosférou! Rezervujte si svoji jachtu nebo katamarán v Řecku přes naše ověřené partnery!

 

Volné jachty k pronájmu v Řecku

 

 

Pronájem jachty v Itálii

 

Kdo by nechtěl na vlastní oči vidět Stromboli, navštívit Elbu, užít si chutě a vůně Itálie z jachty! Charterové jachty čekají ve vybavených marínách, připraveny na Vaše letní dobrodružství!

 

Volné jachty k pronájmu v Itálii

 

 

Pronájem jachty Thajsko

 

Objevte ráj, zažijte Thajsko z jachty! Čím dál více oblíbená jachtařská destinace nabízí jachtařům množství krásných zátok, průzračné moře a všudypřítomný klid. V Thajsku jsou velmi oblíbené katamarány, které je možno pronajmout i se zkušeným kapitánem a kuchařem, aby jste si dovolenou mohli opravdu užít! Spousta volných plachetnic a katamaránů na Phuketu na Vás čekají po celý rok.

 

Volné jachty k pronájmu v Thajsku

 

 

Pronájem jachty Karibik

 

Ať už se potápíte nebo ne, Karibik je v našem zimním období jasnou volbou! Výhodné nabídky leteckých společností nabízející letenky na Guadeloupe, St. Martin a do spousty dalších karibských oblastí jsou jedinečnou možností k zajištění perfektní dovolené na jachtě v Karibiku! Skvěle vybavené jachty jsou na každém ostrově a my Vám rádi zprostředkujeme pronájem jak plachetnic tak katamaránů v Karibiku.

 

Volné jachty k pronájmu v Karibiku


Naše nabídka

 

 

KONTAKT

Michal Sehnoutka

Petra Sehnoutková

Jana Perović

Lucie Valášková

 

 

 

 

 

mobil: +420 774 736 627

email: info@aquadino.cz

skype: aquadino.cz

 

Kontaktní formulář
Fultextové vyhledávání
* Povinné pole