Pronájem lodí

 • Pronájem plachetnice

  Pronájem plachetnice

  Vyberte si z tisíců dostupných plachetnic! Využijte výhodných nabídek – slevy za včasný nákup i „last minute“ nabídky na pronájem plachetnic! Pohodová dovolená na plachetnici Vám nabídne klidnou jízdu na vítr, kdy s vypnutým motorem křižujete mořem.

  Charter plachetnice po celé Evropě a dalších destinacích včetně těch exotických.

   

   


 • Pronájem katamaránu

  Pronájem katamaránu

  Katamarán je dvoutrupé plavidlo, skýtající neuvěřitelný prostor a pohodlí. Charter katamaránu se stává stále populárnějším a není se čemu divit – odpočinek v sítích spojujících oba trupy je bezkonkurenčně nejlepší!

  Pronájem katamaránu po celé Evropě a dalších destinacích včetně těch exotických.

   


 • Pronájem motorového člunu

  Pronájem motorového člunu

  Nezávisle na tom, kam právě fouká, jen nastartujete silné motory a užíváte si rychlosti. Pronájem motorového člunu je luxus, který si můžete dovolit s našimi cenami. S motorovou jachtou budete vždy v centru pozornosti.

  Na velké motorové jachty si můžete najmout profesionální posádku.

   


 • Pronájem hausbótu

  Pronájem hausbótu

  Plavby na hausbótech po evropských vodních cestách – Vaše pohodová dovolená na lodi.

  Pro plavby na hausbótech nepotřebujete žádný kapitánský průkaz, vše zvládnete jednoduše. Holandsko, Francie, Německo a spousta dalších kanálů.


 • Pronájem guletu

  Pronájem guletu

  Historicky vypadající lodě pro početnou posádku.Pronajměte si gulet a díky komplexnímu servisu našeho teamu budete se svojí dovolenou maximálně spokojeni a užijete si ji do poslední kapky!Hledání lodí dle parametru
 
 
 
* Povinné pole